Посольство України в Туркменістані

, Київ 21:39

В Туркменістані пройде Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання та сучасних технологій

04 січня, 13:33

В період з 31 січня по 2 лютого 2018 року в м. Ашгабат, Туркменістан, вперше буде проходити Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання та сучасних технологій, організаторами якої виступає Торгово-промислова палата Туркменістану і виставкова компанія «International Trade Fairs Group LTD" (ITF GROUP LTS).

Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання і сучасних технологій буде ключовою подією для галузевого сектора Туркменістану і важливим міжнародним форумом, на якому учасникам буде надана можливість отримати розширену інформацію про інвестиційний клімат та перспективи розвитку промислового сектора Туркменістану.

Цей захід стане платформою для інтенсивного обміну досвідом і місцем зустрічей представників як державного, так і приватного секторів. Експоненти продемонструють свої кращі досягнення, які незабаром зможуть бути реалізовані в конкретних контрактах і проектах.

ТПП Туркменістану готова надати всебічну підтримку, включаючи візове запрошення і організацію двосторонніх зустрічей за бажанням експонентів з представниками ділових кіл Туркменістану.

Більш детальну інформацію можна отримати в оргкомітеті Торгово-промислової палати Туркменістану:

Тел: +9931239388838 Факс: +99312398871

Ел.пошта: exhibition@cci.gov.tm, atanepes.exhibition@gmail.com, elena.exhibition@gmail.com Веб-сайт: www.itfgroupexpo.com

Останні новини

Кількість закордонних українців в Туркменістані збільшилася | 18 травня, 16:18

Сьогодні, 18 травня, в Посольстві України в Туркменістані відбулася урочиста церемонія вручення посвідчень закордонних українців.

18 травня – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та 74-та річниця депортації кримських татар | 18 травня, 15:51

Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року та стала найтрагічнішою сторінкою в історії кримськотатарського народу.

У Туркменістані вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни | 08 травня, 10:49

08 травня 2018 року у м. Ашгабат на відзначення Дня пам’яті та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до пам’ятника на честь Перемоги у війні 1941-1945 рр. Меморіального комплексу «Halk hakydasy”.