Посольство України в Туркменістані

, Київ 13:42

В Туркменістані пройде Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання та сучасних технологій

04 січня, 13:33

В період з 31 січня по 2 лютого 2018 року в м. Ашгабат, Туркменістан, вперше буде проходити Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання та сучасних технологій, організаторами якої виступає Торгово-промислова палата Туркменістану і виставкова компанія «International Trade Fairs Group LTD" (ITF GROUP LTS).

Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання і сучасних технологій буде ключовою подією для галузевого сектора Туркменістану і важливим міжнародним форумом, на якому учасникам буде надана можливість отримати розширену інформацію про інвестиційний клімат та перспективи розвитку промислового сектора Туркменістану.

Цей захід стане платформою для інтенсивного обміну досвідом і місцем зустрічей представників як державного, так і приватного секторів. Експоненти продемонструють свої кращі досягнення, які незабаром зможуть бути реалізовані в конкретних контрактах і проектах.

ТПП Туркменістану готова надати всебічну підтримку, включаючи візове запрошення і організацію двосторонніх зустрічей за бажанням експонентів з представниками ділових кіл Туркменістану.

Більш детальну інформацію можна отримати в оргкомітеті Торгово-промислової палати Туркменістану:

Тел: +9931239388838 Факс: +99312398871

Ел.пошта: exhibition@cci.gov.tm, atanepes.exhibition@gmail.com, elena.exhibition@gmail.com Веб-сайт: www.itfgroupexpo.com

Останні новини

Заява МЗС України до 4-х роковин початку збройної агресії РФ проти України | 21 лютого, 12:30

20 лютого 2014 року Росія розпочала заздалегідь сплановану збройну агресію проти України, результатом якої стала тимчасова незаконна окупація Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, спроба їхньої анексії та поширення Російською Федерацією міжнародного збройного конфлікту на Донеччину та Луганщину. Ці злочинні дії забрали життя понад 10 тисяч людей, призвели до колосальних руйнувань регіону, перетворили близько 1,8 мільйона українців на вимушених переселенців.

Заява МЗС України щодо подачі Україною меморандуму в арбітражному провадженні проти РФ за Конвенцією ООН з морського права | 21 лютого, 08:44

19 лютого 2018 року Україна подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти Російською Федерацією за Конвенцією ООН з морського права. Меморандум доводить, що Російська Федерація порушила суверенні права України в Чорному та Азовському морях та у Керченській протоці.

Україна приєдналася до Спільної заяви країн-партнерів у рамках Ініціативи з безпеки у галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) у контексті правозастосування резолюцій РБ ООН 2375 і 2397 | 21 лютого, 08:37

Україна вживатиме належних дієвих заходів з метою зменшення загроз, пов'язаних з можливим розповсюдженням КНДР ЗМЗ та відповідних матеріалів шляхом перехоплення заборонених вантажів та контрабандних перевезень. Така діяльність здійснюватиметься у відповідності до національного та міжнародного права задля досягнення головної мети - примусити КНДР відмовитися від ядерної зброї та засобів її доставки.