• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
 • Стара версія
Міжнародний конкурс шкільних медіа
Опубліковано 24 лютого 2017 року о 12:30

Міжнародний конкурс шкільних медіа - найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів з усієї України та інших країн світу.

Перший конкурс відбувся в 1997 році. Участь у ньому взяли близько 50 газет зі шкіл Миколаєва.

Організаторами Міжнародного конкурсу шкільних медіа є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

За 19 років проведення конкурсу в архівах накопичено понад 29 тисяч робіт. Серед них: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Росії, Білорусії та інших країн світу.

Близько 73 тисяч учнів, які навчаються в школах і гімназіях, колегіумах і ліцеях, вечірніх школах і школах-інтернатах, у позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах України та інших держав, стали членами редколегій власних видань, теле-, фото- і радіоматеріалів.

За 19 років проведення Міжнародного конкурсу шкільних медіа звання КРАЩОГО отримали 434 роботи активних юнкорів.

У 2016 році для участі у конкурсі було подано 1894 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів.

XIX Міжнародний конкурс шкільних медіа підтримали: Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховна Рада України, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство оборони України, Патрульна поліція України, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, Миколаївська облдержадміністрація, Миколаївська обласна рада, Миколаївська міська рада, міськвиконком міста Миколаєва,  Представництво ЄС в Україні, Посольство Республіки Німеччина в Києві, Всеукраїнська газета «День», ІА Укрінформ.

Контакти: Гліб Головченко, +38-050-318-19-53, e-mail [email protected] 

Вікторія Веселовська, +38-0512-50-00-30, +38-050-394-34-23, e-mail [email protected]

 

Як подати заявку на участь в XX Міжнародний конкурс шкільних медіа?

1.Заповнити форму заявки.

2.  Для кожної делегації - надіслати копію форми заявки на адресу електронної пошти [email protected] (до 20 березня 2017 р.)

3. Для делегації, яка братиме участь з власним шкільним засобом масової інформації - надіслати копію ЗМІ на електронну пошту [email protected] (газета - відсканована версія, радіо або ТБ-матеріал - посилання на ресурс, де ми може скачати цей матеріал) (до 20 березня 2017 г.)

4. Для делегації, яка братиме участь з власним шкільним засобом масової інформації - відправити оригінал ЗМІ на цю адресу: Україна, 54020, м. Миколаїв, вул Даля, 11а, Коледж преси та телебачення, для Вікторії Веселовської

5. Для кожної делегації - оригінал форми заявки відправити поштою за адресою: Україна, 54020, місто Миколаїв, вулиця Даля, 11а, Коледж преси та телебачення, для Вікторії Веселовської.

6. Заходи ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа відбудуться 27-29 квітня 2017 року місті Миколаєві (Україна).

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux