З нагоди Дня Соборності України, в м.Ашгабат відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченко.
В урочистій церемонії взяли участь співробітники Посольства України в Туркменістані.
Тимчасовий повірений у справах України в Туркменістані О.М.Гончаров виступив перед присутніми з вітальним словом.